Підписуйтесь
на свіжі випуски:
Коктейлі та історії, які вони створюють! Сідай, пий та слухай!
Випуски:

APPLE
PODCAST

2
Випуск 1
Могутній Френч 75 та Перша світова!
Історики пиття (і я один із них) рідко можуть вказати точне походження найпопулярніших напоїв, що, за іронією долі, саме те, що насправді всі хочуть дізнатися. Немає кращого коктейлю, щоб довести це, ніж могутній French 75! Освіжаючий, чудовий і дуже п'янкий, це суміш, яку повинен знати кожен бармен і цінувати кожен, хто п'є.
Випуск 2
Маргарита та фієста у склянці!
Так, це більше, ніж дівоче ім'я. І так, нам потрібно дякувати жінці за найпопулярніший напій в Америці.
І давайте подивимося правді у вічі – хоча це й не найекзотичніший варіант у меню, ідеальне співвідношення кислого, солоного, гіркого та солодкого (чотири з п'яти смакових профілів, які ми можемо визначити) надзвичайно задовольняє.
Випуск 3
Не струшуємо, а перемішуємо! Джеймс Бонд та Мартіні!
Мартіні з його основними інгредієнтами та вишуканим смаком – напій, який не може бути забутим. Цей напій на основі джину був і, як і раніше, буде культовим лідером коктейльної лексики. Існує безліч теорій походження коктейлю, а також безліч версій та рецептів. Американський журналіст Х. Л. Менкен навіть одного разу назвав мартіні «єдиним американським винаходом, настільки ж досконалим, як сонет».
Випуск 4
Pina colada як масло у світі коктейлів!
"Ананас - це масло у світі коктейлів - з нього можна приготувати будь-що неймовірно смачне". Начебто вам колись дійсно потрібен привід, щоб замовити піна коладу, так що сміливо замовляйте цей вершковий, солодкий, коктейльно-десертний напій, який найкраще подавати на сонячному тропічному пляжі десь в екзотичному місці.
сезон!
Коктейль, який вплинув на найяскравішу письменницьку дружбу в американській літературі. Ненависники Whisky Sour, нам треба поговорити.
Випуск 2
Рожева класика: Космополітен та нескінченна вечірка!
Загляньте на будь-яку вечірку наприкінці 90-х, і є ймовірність, що більшість людей без сорому совісті потягуватиме Cosmopolitan. Ймовірно, один із найбільших коктейльних хітів нашого життя, а також символ клубного життя Нью-Йорка 90-х!
Випуск 1
Whiskey Sour та приречені стати друзями
Випуск 3
Dead russian та справжня Америка
Історія коктейлю «Dead russian» переносить нас з Ефіопії до Мексики та Брюсселя, а зв'язку з Росією практично немає. Універсальне джерело алкоголю, цукру, кофеїну та молочного жиру
- найкращий атрибут який могли використовувати брати Коуени, щоб показати частину сучасної Американи.
Випуск 4
Мімоза та недільний бранч!
Жоден бранч не обходиться без одного-двох келихів мімози, ці дві речі йдуть пліч-о-пліч. У багатьох закладах для пізнього сніданку пропонують бездонну мімозу або навіть безкоштовний напій. У освіжаючому поєднанні шампанського та апельсинового соку є щось, що ідеально поєднується з неквапливим недільним бранчем.
Випуск 5
Mai Tai та доленосна подорож на Гаваї!
"Усі ми, хто сьогодні готують екзотичні коктейлі, намагаємося відновити їхній авторитет, і погано приготовані рецепти тому вина - саме тому екзотичні коктейлі померли насамперед." Гавайський коктейль Mai Tai став символом тропічного раю. Але мало хто знає, що його, як і багато інших коктейлів, туди завезли. Напої на основі рому, такі як май тай, як і раніше, течуть вільно, а боги тики зберігають похмурий характер.
Випуск 6
Bellini та чудова Італія!
Пюре з білого персика і просекко - можливо, єдине, що може бути чарівнішим за смак Белліні, - це історія ігристого коктейлю.
Випуск 7
Дайкірі та заборонений плід Куби
Для кубинців ром – особиста справа. Ром - це основна частина національної ідентичності Куби, яка, поряд із сигарами, протягом десятиліть підживлювала економіку країни. Куба була епіцентром створення коктейлю, який миттєво став класикою. Суміш вапна, рому та цукру ідеально поєднувалася один з одним. Він був зроблений у той час, коли ром був відносно невідомий, а Куба тільки-но починала відчувати невелику свободу.
Випуск 8
Манхеттен та Нью-Йоркська спадщина
Найбільш правильна кількість манхеттанів для пиття - два, а правильний час пити їх до обіду. Манхеттен - один із найкласичніших і незмінно популярних напоїв з будь-коли створених. Як і у випадку з багатьма класичними коктейлями, точну історію походження коктейлю «Манхеттен» загублено в часі. Проте дехто каже, що таємничість у його походження навіть додає привабливості.
Випуск 9
Кривава Мері та кулінарні інстинкти минулого століття
Міфи про походження Кривавої Мері настільки ж похмурі, як і томатний сік, з якого вона зроблена. Але історики коктейлів загалом погоджуються з тим, що одна сюжетна лінія, ймовірно, найменше відхиляється від істини.
Перший сезон!
Підписуйся на нові випуски вже зараз! Новий випуск
раз на два тижні!
Бажаєте почути цікаву історію про улюблений напій?
Ждемс
DRINKANDLISTENPODCAST 2021
aleksey@mr-producer.com